Siirt Baykan Devlet Hastanesi

Ulusal ve uluslararası etik ilkeler ve kalite standartları doğrultusunda bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek; hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanlarıyla, sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla toplumsal faydayı gözeten bir yaklaşımla etkin, etkili, verimli, güvenilir, güler yüzlü, toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.Sağlık hizmet sunumunda mükemmeliyet odaklı, yönetsel, bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında; sürekli değişim ve gelişimi sürekli eğitim ile destekleyen hasta ve çalışan güvenliği, memnuniyetini arttırmakta ki kararlılığı ile güvenilir, ulusal ve uluslararası standartlarda hizmet veren bölgemizin örnek hastanesi olmak.

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Siirt Baykan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres T.C. Sağlık Bakanlığı Siirt Baykan Devlet Hastanesi Karşıyaka Mahallesi 305. Sokak No:4/SİİRT  
Telefon 0484 561 21 06
Fax 0484 561 21 19
E-Mail siirtdhs1@saglik.gov.tr

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Nerede
Siirt Baykan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Siirt Baykan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Siirt Baykan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-İç Hastalıkları Polikliniği

-Çocuk Sağlığı ve Hatalıkları Polikliniği

-İç Hastalıkları ve Çocuk Servisi

-Diş Polikliniği

-Diyaliz Ünitesi

-Merkezi Laboratuvar

-Radyoloji ve Görüntüleme Ünitesi

-Doğumhane Servisi

Siirt Baykan Devlet Hastanesi Doktorları
Siirt Baykan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -