Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi

Kaliteyi her alanda benimseyen yönetim anlayışı ile hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyetli odaklı modern teknoloji ile donatılmış yeni hastanemiz bölgenin tercih edilen hastanesi olmak.Yasalara ve etik kurallarına bağlı kalarak hasta hak ve mahremiyetini temel ilke edinerek en kutsal hizmet kabul edilen koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini toplumun her kesimine kesintisiz ve güvenilir bir şekilde çağdaş standartlara uygun hizmet sunmaktır.

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı No:112 Kurtalan/Siirt  
Telefon 0 484 411 52 99
Fax 0 484 411 28 00
E-Mail kurtalan.dh@saglik.gov.tr

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Nerede
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Randevu Alma
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-TİG

-Evde Bakım

-Acil Servis

-Doğumhane

-Sterilizasyon

-İşitme Tarama Ünitesi

-Ketem

-Fizik Tedavi

-Diyetisyen

-Ameliyathane

-Laboratuvar

-Yoğun Bakım

-Genel Cerrahi

-Çocuk Servisi

-Dahiliye Servisi

-Radyoloji

-Hemodiyaliz

-Eczane

Siirt Kurtalan Devlet Hastanesi Doktorları
Siirt Kurtalan Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -