Seydişehir Devlet Hastanesi

reklam
Mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, sağlık hizmeti sunmak misyonumuzdur.Çağdaş dünya ile uyumlu, sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık, bölgemizde tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmak vizyonumuzdur.
Seydişehir Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Seydişehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Alaylar 1 Mah. 143 Sk. Seydişehir/KONYA
TelefonTel:0332 582 39 30-31-32-33-34
FaxFax:Acil Servis: 0332 582 33 09
E-MailE-Mail:…
Seydişehir Devlet Hastanesi Nerede
Seydişehir Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Seydişehir Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Seydişehir Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Seydişehir Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Seydişehir Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil,Ağız Diş Çene Hastalıkları,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Erişkin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği,Psikolog,Radyoloji,Üroloji
Seydişehir Devlet Hastanesi Doktorları
EtimessgutSeydişehir Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Anatolia Tüp Bebek Merkezi - Özel Bahçeci Diyarbakır Tüp Bebek Merkezi - Özel Ankada Tüp Bebek Merkezi - Özel Moodist Psikiyatri ve Nöroloji Hastanesi - Özel NP İstanbul Beyin Hastanesi - Özel Sağlıklı Yaşam Polikliniği - Özel Pedam Polikliniği - Özel Humanite Psikiyatrik Tıp Polikliniği - Özel Fransız Lape Hastanesi - NPSUAM Feneryolu Polikliniği -