Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi

Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekteki her tür bilimsel ve teknolojik gelişimlere sonuna kadar açık, çevremizde ve bölgemizde aynı statüde olduğumuz gerek resmi gerekse özel her kurum ya da kuruluşla ve her alanda etik kurallar çerçevesinde sürekli rekabet içinde halkımızın hak ettiği uluslar arası standartta en kaliteli en verimli en güvenilir ve sürekli kendini yeniler tarzda kendisiyle rekabet eder gibi hizmet üretmeyi amaç edinmiştir.Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza din, dil, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynakları etkin ve verimli kullanmayı , nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı çeşitli iletişim yolları ile hastaları sağlık konusunda bilgilendirmeyi,sağlık hizmeti sunarken hasta ve yakınları ile kendi personelimizin de memnuniyetini önemsemeyi,sosyal sorumluluk projeleri ile sağlığa katkı sunmaktır.

Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Suruç Yolu 3. Km. İHL Karşısı Bozova / ŞANLIURFA  
Telefon 0(414) 711 50 28
Fax 0(414) 711 56 42
E-Mail bozovailcehastanesi@gmail.com

Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Nerede
Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Poliklinik

-Acil Servis

-Laboratuvar

-Kan Alma

-Yataklı Servis

-Eczane

-Radyoloji

-Eğitim Birimi

-Hasta Hakları Birimi

-Evde Sağlık Birimi

-Diyaliz

Şanlıurfa Bozova Devlet Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Bozova İlçe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -