Özel Akdeniz Hastanesi

Etik değerleri esas alan, güncel bilgi ve teknolojiyi kullanan, uluslararası standartlarda, temel insanlık değerlerine saygılı , akılcı ve yenilikçi sağlık hizmeti sunumuyla, liderlik eden bir hastane olmaktır. Gelişmiş tıbbi hizmeti aynı ölçüde gelişmiş insanlık değerleri içinde ,çalışan ve hasta memnuniyetini ,güvenliğini ön planda tutan,Yaşam kalitesini yükseltmek için fark yaratan hizmetler sunan toplumun sahiplendiği , çalışan ve hastaların içinde bulunmaktan güven duyduğu kurumsal referans bir hastane olmaktır.
Özel Akdeniz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Akdeniz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Sorgun Mah. 8151 Sk. No:10 Manavgat / Antalya
Telefon Tel:0 242 753 37 37 -0 242 746 00 13
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@akdenizhospital.com
Özel Akdeniz Hastanesi Nerede
Özel Akdeniz Hastanesi Randevu Alma
Özel Akdeniz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akdeniz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Akdeniz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Beslenme ve Diyet, Kulak Burun Boğaz Bölümü, Acil Servis, Dahiliye – İç Hastalıkları, Laboratuvar Hizmetleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Hastalıkları, Beyin Cerrahi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Dermatoloji (Cildiye), Radyoloji, Nöroloji
Özel Akdeniz Hastanesi Doktorları
Özel Akdeniz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -