Gelendost İlçe Devlet Hastanesi

Hastalarımızın beklentilerini, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayarak, en üst düzeyde kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde karşılamak.Hastane hizmetlerinde uluslararası standartta en kaliteli, verimli, güvenilir ve sürdürülebilir bir model olmak.

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gelendost İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Orta Mah. Küme Evler Sok. No:1 Gelendost / ISPARTA  
Telefon 0 246 381 30 04
Fax 0 246 381 42 75
E-Mail

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gelendost İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gelendost İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği

Gelendost İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Gelendost İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -