Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Hasta haklarını gözeterek etik kurallara uygun çağdaş yönetim anlayışı içerisinde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti sunmaktır.Ağız ve diş sağlığı alanındaki gelişmeleri izleyerek, alanımızda hizmet veren diğer kuruluşlar ile şimdi ve gelecekte rekabet edebilen bir Diş Hastanesi olabilmektir.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Atakent Mah. Atatürk Bulvarı No:59 Karaköprü / Şanlıurfa  
Telefon 0414 318 77 00
Fax
E-Mail karakopruadsm63@gmail.com

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Çene Cerrahi Pol.

-Engelli Polikliniği

-Ortodonti Polikliniği

-Genel Diş Pol.

Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -