Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Tarihimizden gelen marka degerimizi dünya standartlarinda bir özel dal hastanesi haline getirerek gelecege tasimak ve saglik turizmi yapan referans hastane olmaktır.Günümüz bilimsel tibbi bilgilerinin paralelinde, hastalarimiz,yakinlari ve onlar adina bedel ödeyen kurumlarin beklenti ve gereksinimlerini karsilayan , uluslararasi akretidasyon standartlarina sahip bir hastane olmaktır.
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında İçerikler
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Konya Yolu Üzeri Yeni Mahalle EĞİRDiR / ISPARTA
Telefon Tel:0 (246) 311 47 90
Fax https:0 (246) 311 32 83
E-Mail E-Mail:isparta.egirdirkehh@saglik.gov.tr
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Nerede
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, Diyetisyen Kliniği, Röntgen Birimi, Kan Merkezi
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi Doktorları
Etimessgut Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -