Şanlıurfa Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Mevcut kaynakları etkin ve verimli kullanarak, bilimsel ve etik kurallara uygun olarak, güler yüzlü ve profesyonel bir anlayışla, ekip ruhu içerisinde, etkin, verimli, saygın, kaliteli, kolay ulaşılabilir ağız ve diş sağlığı hizmetlerini topluma sunmaktır.İlçemizdeki tek Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olma sorumluluğu ile teknolojik ve bilimsel gelişmeleri takip ederek Hizmet Kalite Standartlarımızı en üst düzeye çıkarabilmek, eğitim ve sağlık taramalarıyla ağız ve diş sağlığını toplum bilincine yayılmasını temin etmek.

Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Abdalağa Mah. 25. Sokak. No:9 – Siverek / ŞANLIURFA  
Telefon 0.414 553 2226
Fax 0.414 553 2227
E-Mail siverekadsm@gmail.com

Şanlıurfa Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Şanlıurfa Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Protez Hizmeti

-Radyoloji(Görüntüleme) Hizmeti

-Diş Çekimi

-Dolgu

-Kanal Tedavisi

-Flor Uygulaması

-Fissür Sealant

-Diş Taşı Temzliği(Detartraj)

– Diş Eti Bakımı(Küretaj)

Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Şanlıurfa Siverek Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -