Kahta Devlet Hastanesi

reklam
Kalite standartları doğrultusunda, güler yüzlü, insan haklarına saygılı, hasta ve çalışan odaklı, yaptığı başarılı çalışma ve yenilikleriyle tercih edilen sağlık tesisi olarak hizmet sunmak.Çağdaş dünya ile uyumlu, tecrübeli ve eğitimli personele sahip, kalitede öncü, etik ilkeler doğrultusunda, etkili ve verimli, teknolojik ve bilimsel gelişmelere uygun; sağlık hizmeti sunarken sosyal donatılara sahip, bölgede tercih edilen bir hastane olabilmek.
Kahta Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahta Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Yavuz Selim Mahallesi, Hastane Caddesi Adıyaman
Telefon0 (416) 725 50 670 (416) 725 65 02
Kahta Devlet Hastanesi Nerede
Kahta Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kahta Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kahta Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahta Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Kahta Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Ağız ve Diş Sağlığı,https://kahtadh.saglik.gov.tr/TR,16890/poliklinik-hizmetleri.html
Kahta Devlet Hastanesi Doktorları
Kahta Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -