Sincik İlçe Devlet Hastanesi

reklam
Saglik Hizmeti Sunumunda Ileri Teknolojiyi Kullanarak, Bölgede Itibari Yüksek , Kurumsallasmis ve Yeni Uygulamalarda Öncü bir Saglik Kurulusu Olmaktir.En son bilgi ve teknoloji isiginda, hasta ve çalisan güvenligi ile memnuniyetlerini ön planda tutarak, etik kurallara bagli , ekip ruhuyla en yüksek kalitede saglik hizmeti sunabilmek.
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sincik İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres :Yarpuzlu yolu onur mahallesi no :32 Sincik/Adıyaman
TelefonTel:0 416 421 20 14
Fax0 416 421 20 09
E-MailE-Mail:e-mail:sincikdevlethastanesi02@hotmail.com
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sincik İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sincik İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Laboratuvar Hizmetimiz,Röntgen Hizmetimiz,Diş Röntgen Hizmetimiz,Hasta Yönlendirme Hizmetimiz,Poliklinik Çalışma Saatlerimiz,Poliklinik Hizmetlerimiz,Evde Sağlık Hizmeti
Sincik İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Sincik İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -