Şanlıurfa Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi

Bölgemizde,kaliteli sağlık hizmeti vermesi nedeniyle öncelikle tercih edilen,hasta memnuniyetini ilke edinmiş saygın hastane olmak.Bölgemizin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, üst düzey teknoloji ile hasta haklarına saygılı, sağlıkta ilkelere bağlı bir kurum olarak hastaya zarar vermeden adalet ilkesi ile etik kurallar çerçevesinde tanı,teşhis,tedavi ve rehabilitasyon hizmet sunmak içni amaçladığımız yolda;

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mah.Diyarbakır Cad. No:125 Hilvan/Şanlıurfa  
Telefon 0(414)317 40 00
Fax 0(414) 317 41 41
E-Mail

Şanlıurfa Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Nerede
Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları Uzmanı

-Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

-Çocuk Hastalıkları Uzmanı

-Anestezi Uzmanı

-Diş Hekimi

-Pratisyen Hekim

Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Hilvan Şehit Halit Şiltak Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -