Özel Karacadağ Tıp Merkezi

Özel Karacadağ Tıp Merkezi, Hacı Yusuf Sami Caddesinde çocuk hastalıkları, kadın doğum, dahiliye ve çeşitli branşlarda uzman doktorlarıyla hizmet vermektedir.

Özel Karacadağ Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Karacadağ Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Hasan Çelebi Mah. Hacı Yusuf Sami Cad. No:8 Siverek/Şanlıurfa  
Telefon Tel:0 (414) 552-0666
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Karacadağ Tıp Merkezi Nerede
Özel Karacadağ Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Karacadağ Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karacadağ Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karacadağ Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karacadağ Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel Karacadağ Tıp Merkezi Doktorları
Özel Karacadağ Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -