Çermik İlçe Devlet Hastanesi

reklam
https://cermikdh.saglik.gov.tr/TR,324525/vizyonumuz.html https://cermikdh.saglik.gov.tr/TR,324526/misyonumuz.html
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çermik İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çukur Mahallesi Eski Siverek Caddesi No:55 Çermik/Diyarbakır
TelefonTel:0.412 461 35 01
Faxhttps:0.412 461 35 80
E-MailE-Mail:dbkrcermikdh.bsh@saglik.gov.tr
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çermik İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çermik İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Diş Hastalıkları ve Tedavisi 2,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 2,Göz Hastalıkları,İç Hastalıkları – 3,İç Hastalıkları – 2,İç Hastalıkları – 1,Kulak-Burun-Boğaz Hastalıkları,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları 1,Diş Hastalıkları ve Tedavisi 1,Ortopedi ve Travmatoloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,
Çermik İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çermik İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -