Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi

Güvenilirliğin temel prensip olduğu sağlık kuruluşumuzda, kazandığımız tecrübe, eğitim ve araştırma görevi ile birlikte, her bireyin gereksinimi olan sağlık hizmetini; nitelikli, deneyimli ekip ve güncel teknolojik donanım ile sunmaktır.Ekibimizdeki nitelikli gücü, iyi eğitim altyapısı ile geliştirmek ve devamlılığını sağlamak, Ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin daha ileriye taşınması yolunda lider olmak, Güvenli sağlık hizmet sunumunda öncülük etmek ve bunu uluslararası boyuta taşımaktır.
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk mahallesi Nusaybin Caddesi Şenyurt Kavşağı No:3 Kızıltepe/Mardin
Telefon Tel:0 482 313 56 56 – 312 71 71 0 482 312 15 01 – 02
Fax Fax:0 482 313 49 50
E-Mail E-Mail:info@ozelipekyoluhastanesi.com
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Nerede
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Kardiyoloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ( Vizyon) Ve Rehabilitasyon, Cildiye ( Dermatoloji), Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Genel Cerrahi, Ortopedi Ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları, Kulak-Burun-Boğaz, Üroloji ( Bevliye ), Acil Servis, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, Kroner Yoğun Bakım Ünitesi, Hemodiyaliz, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz (TBC), Beyin ve Sinir Cerrahisi – Nöroşirurji, Biyokimya Laboratuarı, Mikrobiyoloji Laboratuarı, Patoloji Laboratuarı
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesi Doktorları
Özel Kızıltepe İpekyolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -