Özel Cihanpol Hastanesi

İnsan sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda; doğru zamanda, doğru tanıyla, etkili, sürekli ve güvenilir sunan, hizmet sonuçlarını izleyen ve değerlendiren yapımızla sürekli gelişmeyi ön planda tutmaktır.Kaliteyi ilke edinmiş güler yüzlü, anlayışlı ve tecrübeli kadromuzla; insan haklarına saygılı, hoşgörülü ve dürüstlük ilkeleriyle hizmet sunduğumuz alanda halkımıza layık hizmet sunmaktır.

Özel Cihanpol Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Cihanpol Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Aşiti Mahallesi 20.Cadde No: 2 Kızıltepe/Mardin
Telefon 0(482) 213 98 00
Fax 0(482) 312 62 62
E-Mail info@cihanpol.com

Özel Cihanpol Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Cihanpol Hastanesi Nerede
Özel Cihanpol Hastanesi Randevu Alma
Özel Cihanpol Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Cihanpol Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cihanpol Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Cihanpol Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-CERRAHI SERVIS

-DAHILI SERVIS

-KADIN DOĞUM SERVISI

-ACIL SERVIS

-GENEL YOĞUN BAKIM

-KORONER YOĞUN BAKIM

-YENI DOĞAN YOĞUN BAKIM

Özel Cihanpol Hastanesi Doktorları
Özel Cihanpol Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -