Özel Cihanpol Hastanesi

reklam
İnsan sağlığı ile ilgili hizmetleri, çağdaş standartlar doğrultusunda; doğru zamanda, doğru tanıyla, etkili, sürekli ve güvenilir sunan, hizmet sonuçlarını izleyen ve değerlendiren yapımızla sürekli gelişmeyi ön planda tutmaktır.Kaliteyi ilke edinmiş güler yüzlü, anlayışlı ve tecrübeli kadromuzla; insan haklarına saygılı, hoşgörülü ve dürüstlük ilkeleriyle hizmet sunduğumuz alanda halkımıza layık hizmet sunmaktır.
Özel Cihanpol Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Cihanpol Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aşiti Mahallesi 20.Cadde No: 2Kızıltepe/Mardin
TelefonTel:0(482) 213 98 00
FaxFax:0(482) 312 62 62
E-MailE-Mail:info@cihanpol.com
Özel Cihanpol Hastanesi Nerede
Özel Cihanpol Hastanesi Randevu Alma
Özel Cihanpol Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihanpol Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Cihanpol Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Cihanpol Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
CERRAHI SERVIS,DAHILI SERVIS,KADIN DOĞUM SERVISI,ACIL SERVIS,GENEL YOĞUN BAKIM,KORONER YOĞUN BAKIM,YENI DOĞAN YOĞUN BAKIM
Özel Cihanpol Hastanesi Doktorları
Özel Cihanpol Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -