Özel Güneş Diyaliz Merkezi

Konusunda uzman, yenilikçi, deneyimli, güler yüzlü kadromuzla ve son teknoloji ürünü ekipmanımızla hastalarımıza en iyi tedaviyi sağlamak ve onların yaşam kalitelerini artırarak her birisinin mutlu, sağlıklı ve yaşama sevinci olan bireyler olmasını sağlamaktır.Diyaliz tedavilerindeki en son gelişmeleri takip eden ve bu doğrultuda gerek tıbbi cihaz ve donanım gerekse tedavi yöntemleri açısından sürekli kendisini yenileyen bir hizmet işletmesi olmak en önemli vizyonumuzdur.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Güneş Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Evren Mahallesi Gülbahar Caddesi No:55 Güneşli Bağcılar / İSTANBUL  
Telefon

0 212 657 85 85 

0 212 655 18 49

Fax
E-Mail

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Güneş Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Güneş Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Güneş Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Güneş Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Güneş Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -