Safranbolu Devlet Hastanesi

Etik ilkelerden asla ödün vermeden kamuya sağlık hizmeti verme sorumluluğu içinde, sağlık hizmetlerini insan odaklı, hasta ve çalışan memnuniyetini esas alan profesyonel yönetim anlayışıyla hizmet sunan, verimliliği ve hizmet kalitesini sürekli geliştiren, çevreye duyarlı, yenilikçi bir kuruluşuz.Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, Bakanlığımızın strateji ve hedefleri doğrultusunda sağlık hizmetinin kalite ve verimliliğinin arttırılması, sürekliliğin sağlanması, sağlık hizmeti sunumundan duyulan memnuniyetin üst düzeye çıkarılması ve etkin sağlık yönetimi için kaynak kullanımının ve hizmet sunumunun etik ve verimliliğinin arttırılmasıdır.

Safranbolu Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Safranbolu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres AdAtatürk Mahallesi, Sağlık Sk. No:42, 78600 Safranbolu/Karabük  
Telefon 0 (370) 712 11 87(88-89)
Fax 0 370 712 11 91
E-Mail karabukdhs4@saglik.gov.tr

Safranbolu Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Safranbolu Devlet Hastanesi Nerede
Safranbolu Devlet Hastanesi Randevu Alma
Safranbolu Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Safranbolu Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Safranbolu Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Safranbolu Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-İç Hastalıkları

-Kardiyoloji

-Nöroloji

-Çocuk Hastalıkları

-Fizik Tedavi

-Göğüs Hastalıkları

-Psikiyatri

-Ameliyathane ve Yoğun Bakım

-Sigara Bırakma Polikliniği

-Psikolog

-Diyetisyen

-Hemodiyaliz

-Fizyoterapist

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Üroloji

-Kulak Burun Boğaz

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Ağız ve Diş Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

Safranbolu Devlet Hastanesi Doktorları
Safranbolu Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -