Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kaliteli ve uzun süreli bir ağız sağlığı, yaşın geçmesi ile birlikte dişlerde oluşan ya da oluşabilecek hasarların yaşam kalitemizi bozmasına engel olmak, bireylere yaşamlarının tüm everlerinde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için gerekli tüm bilimsel ve tıbbi desteği sağlayarak ağız ve diş sağlığı tedavisinde diş sağlığını koruma ve aynı zamanda yüz estetiğinin değişmez bir parçası olan diş ve gülüş estetiğinin sağlanması ile birlikte hasta ve çalışan memnuniyeti ön planda tutularak ülkemizde ve uluslararası sahada referans merkezi haline gelmek.Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslar arası kalite standartlarına uygunluğu onaylanmış yöntemlerle, tıbbi teknolojiye ayak uydurarak dünya standartlarında çağdaş sağlık hizmetini toplumun her kesimine sunarak tüm ağız ve diş sağlığı problemlerinin tek çatı altında çözülebileceği, hastalarımızın memnuniyetle tercih edeceği bir diş sağlığı merkezi olmak.

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Bayır Mahallesi Kemal Güneş Caddesi No:120 Kat:2 (Halkbankası Üstü) KARABÜK  
Telefon 0 (370) 412 23 00
Fax 0 (545) 412 23 00
E-Mail info@denticity.com.tr

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-ORAL DİAGNOZ VE RADYOLOJİ

-CERRAHİ

-İMPLANTOLOJİ

-PORSELEN LAMİNE VENEER

 -METALSİZ SERAMİK KRON

-METAL SERAMİK KRON

-HAREKETLİ PROTEZLER

-RESTORATİF DİŞ TEDAVİLER

-DİŞ BEYAZLATMA

-BRUKSİZM

-ENDODONTİ-KANAL TEDAVİSİ

-PERİODONTOLOJİ

-PEDODONTİ

-ORTODONTİ

-KADINLARDA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI

Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
Özel Denticity Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -