Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Hasta, hasta yakını ve çalışanlarımızın memnuniyeti odaklı, Bilim ve teknolojiyi takip eden, güvenilir ve çevreye duyarlı, Etik değerlere ve hasta haklarına saygılı, Herkes tarafından erişilebilir, Verimlilik ve kaliteyi bir arada en üst düzeyde uygulayan tercih edilen bir sağlık hizmeti sunmaktır.“Gülen yüz yüz güldürür” sloganıyla, hastaların sağlıklı dişlerle yüzünü güldüren, en iyi hizmeti sunan akredite bir ağız ve diş sağlığı hastanesi olmaktır.

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bayır Mah.Fevzi Çakmak Cad. No:32-34 78100 Merkez/Karabük  
Telefon (0370) 424 20 96
Fax (0370) 424 32 67
E-Mail karabuk.adsm@saglik.gov.tr

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı

Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Karabük Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -