Özel Universal Karabük Hastanesi

Universal Karabük Hastanesi, yüksek standartta ve hasta merkezli anlayışla sağlık hizmeti vermektedir. 5061 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan hastanede, 3 ameliyathane ve 1 doğumhane bulunmaktadır. Hastanemiz 53 yataklı olup, 2. Sınıf 4 yataklı koroner yoğun bakım ünitesi, 5 yataklı kvc yoğun bakım ünitesi, 3 yataklı reanimasyon yoğun bakım ünitesi, 2 yataklı dahili yoğun bakım ünitesi ve 2 yataklı yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir. Radyoloji ünitesi (tomografi, mr, radyoloji cihazı, kemik dansimetre, mammografi) mikrobiyoloji laboratuvarı, fizik tedavi ünitesi, anjio, eswl, emg, eeg, endoskopi ve kolonoskopi hizmetleri verilmektedir.

Özel Universal Karabük Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Universal Karabük Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Yenişehir Mevkii Sağlık Sokak No:1 Merkez/Karabük
Telefon Tel:0 (370) 424-4900
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Universal Karabük Hastanesi Nerede
Özel Universal Karabük Hastanesi Randevu Alma
Özel Universal Karabük Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Universal Karabük Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Universal Karabük Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Universal Karabük Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Nükleer Tıp, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Hemodiyaliz
Özel Universal Karabük Hastanesi Doktorları
Özel Universal Karabük Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -