Özel Medikar Hastanesi

Tüm hizmetlerimizi; tıbbi etik ve genel sosyal ilkelerden ödün vermeden, tıbbi teknolojinin en son imkânlarını, tanı ve tedavi metodlarını kullanarak, alanında uzman ekibimizle insanı önceleyen, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan bir anlayışla ve özveriyle, sevgiyle sizlere sunmak, dost elimizi sizlere uzatmak, bölgenin ve ülkenin en iyi sağlık kuruluşu olmak için varız.“Batı Karadeniz Bölgesinin öncü hastane konumundaki Medikar Hastanesi “Sağlığa Uzanan Dost Eli” ve “Sağlık Herkes İçin Bir Haktır” anlayışıyla, kaliteli, yenilikçi, güvenilir sağlık hizmetlerini uzman, deneyimli sağlık personeli ve son teknoloji tıbbi cihazlarıyla, tıbbi etik ve genel sosyal ilkelerden taviz vermeden sizlere sunmaya devam edecek, bölgesinin ve ülkemizin öncü, güvenilir, referans ve lider bir sağlık kuruluşu olmayı başaracaktır.”
Özel Medikar Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Medikar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şehit Ateşe Reşat Moralı Bulvarı No:7
Telefon Tel:0 (370) 444-7078
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Medikar Hastanesi Nerede
Özel Medikar Hastanesi Randevu Alma
Özel Medikar Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikar Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Medikar Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Medikar Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Beyin Cerrahi, Biyokimya Labotaruvarı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Cildiye – Dermatoloji, Diyaliz, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endoskopi Ünitesi, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Radyoloji, Fizik Tedavi Rehabilitasyon
Özel Medikar Hastanesi Doktorları
Özel Medikar Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -