Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi

Etik değerlerimizi kaybetmeden, hasta haklarına ve güvenliğine önem vererek, hasta ve çalışan sağlığını hedef belirleyerek, tedavi edici uygulamaların yanında geleceğinize yatırım amaçlı koruyucu sağlık hizmetlerini ön planda tutarak, kaliteli ve verimli hizmetlerimizi sizler için dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin sunmaktır.Yenice İlçe Devlet Hastanesi olarak sunduğumuz sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınının memnuniyetini sağlamayı, İlçemiz içerisinde model oluşturmayı, Karabük ilimizde de imkanlarımız ölçüsünde en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres ismet paşa mahallesi kıbrıs sokak Karabük / Yenice  
Telefon 0370 766 46 06
Fax 0370 766 36 99
E-Mail karabukdhs5@saglik.gov.tr

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-İç Hastalıkları

-Aile Hekimliği

-Diyaliz Ünitesi

-Acil pol Hekimlerimiz

-Ağız ve Diş Hastalıkları

-Genel Cerrahi

Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Karabük Yenice İlçe Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -