Özel Yonca Diyaliz Merkezi

Özel Yonca Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Yonca Diyaliz Merkezi, Kırıkkale şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Yonca Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yonca Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Çalılıöz Mah. Samsun Bulvarı No: 22 Kırıkkale Kırıkkale / Merkez  
Telefon 0 (318) 233-5000
Fax
E-Mail

Özel Yonca Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Yonca Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Yonca Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Yonca Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Yonca Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yonca Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Yonca Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

Özel Yonca Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Yonca Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -