Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi

2006 yılında kurulan ve Kırıkkale’de deri hastalıkları konusunda tedavide ilk ve tek merkez olan Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi, Kırıkkale ve çevreil ve ilçelerden gelen hastalara hizmet sunmaya devam etmektedir.

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30  
Telefon 0 (318) 224-4525
Fax
E-Mail

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Dermatoloji (Cildiye)

-Radyoloji

-Patoloji

-Mikrobiyoloji

Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -