Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi

2006 yılında kurulan ve Kırıkkale’de deri hastalıkları konusunda tedavide ilk ve tek merkez olan Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi, Kırıkkale ve çevreil ve ilçelerden gelen hastalara hizmet sunmaya devam etmektedir.
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Zafer Cad. Gökbulut Pasajı 26-30
Telefon Tel:0 (318) 224-4525
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), Radyoloji, Patoloji, Mikrobiyoloji
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Derman Deri Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -