Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi

reklam
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi olarak amacımız sağlık sektöründe, Kırıkkale’de yoğun kamu yatırımlarına rağmen eksikliği hissedilen özel hastane ihtiyacını karşılamaktır.Kuruluşumuzda, poliklinik hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, acil hizmetleri verilmektedir. Hastalarımıza 3 servis aracı ile ücretsiz servis hizmeti sunulmaktadır. Gerekli görüldüğünde bu sayı arttırılacaktır. Kuruluşumuzda gündüz poliklinik, gece ve 24 saat acil servis hizmeti verilmektedir. Gündüz olduğu gibi gece saatlerinde de Laboratuvar ve Radyoloji hizmetimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Son teknoloji cihazlar ile laboratuvar tetkikleri en güvenilir şekilde yapılmaktadır. Merkezimizde bilgisayar kontrollü randevu sistemi mevcut olup, polikliniklerde sıra takip monitörleri ile hastalarımızın beklemeden muayenesi sağlanmaktadır. Yakın bir gelecekte işitme laboratuvarı, EEG, Uyku laboratuvarı hizmete girecektir.
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Bağlarbaşı mah. Samsun Bulvarı No:27
TelefonTel:0 (318) 233-7101
FaxFax:…
E-MailE-Mail:…
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Nerede
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Randevu Alma
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye),Nöroloji,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Psikiyatri,Genel Cerrahi,Üroloji,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Ortopedi ve Travmatoloji,Kulak Burun Boğaz Hastalıkları,Radyoloji,Mikrobiyoloji,Acil,Yoğun Bakım
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Doktorları
Özel Kırıkkale Hilal Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -