Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi

Gelişmiş teknolojik donanımlara ve bunları kullanabilecek bilimsel yeterliliğe ulaşmış, mutlu sağlık çalışanlarına sahip çıkmak. Çalışan ve hasta memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş duyarlı hastane yönetimi oluşturmak. Güvenlik koşulları sağlanmış temiz ortamda, hastaların ihtiyaçlarını ve beklentilerini optimum düzeyde karşılayarak, sağlık hizmetlerinde hedeflenen kaliteyi birlikte yakalamak. Hastanemize ulaşan hastalarımızın, sağlık hizmetlerinden kısa sürede, güvenli, eşit doğru bir şekilde faydalanmasınız ve memnun ayrılmasını sağlamak, sürekli iyileştirme ve geliştirmeye açık olmak.
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ovacık Mah. Samsun Bulv. No: 122 Kırıkkale
Telefon Tel: 0 (318) 212 50 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@kirikkaleyasam.com
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon, Acil Servis, Ameliyathane, Beyin Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Doğumhane, Dermatoloji, Güzellik ve Bakım Merkezi, EEG (Elektroensefalografi), EMG (Elektronöromyografi), Endoskopi, Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), İşitme Testi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak, Burun, Boğaz, Laboratuar, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Radyoloji, Servisler, Solunum Fonksiyon Testi, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Kırıkkale Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -