Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, 3 Ocak 1995 tarih ve 6413 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuş ve Ekim 1997′ de faaliyetine başlamıştır. Tıp Fakültemiz ilk defa 15 Şubat 1998’de Kızılay Binası’nda öğretim üyelerinin hizmet verdiği polikliniklerde faaliyete başlamış ve daha sonra İl Kütüphanesi giriş katı da poliklinik hizmetlerine dahil olmuştur. 2000 yılından itibaren Süleyman Demirel Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde 150 yatak kapasitesiyle poliklinik, servis hizmetleri ve ameliyat hizmetlerini vermeye devam etmiştir. Hastanemiz 2013 yılı Nisan ayında Üniversite yerleşkesinde (Ana bina) ve 2015 yılı Ocak ayında Kayseri yolu üzerinde bulunan (Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi) Uygulama ve Araştırma Hastaneleri ile yeni hizmet binalarına kavuşmuştur. Her branşta 24 saat daimi nöbet esasına göre çalışmakta olan hastanemizde öğretim üyeleri ve öğretim görevlileri (Profesör, doçent, yardımcı doçent doktor, uzman doktor); araştırma görevlisi doktorlar; sağlık personeli ve idari personel görev yapmaktadır. Hastanemizde tam otomasyon mevcuttur. Tüm hasta tetkiklerive hasta dosyaları bilgisayar ortamında bulunmaktadır. Poliklinikler, servisler ve ameliyathanede çalışan bu ağ sistem alt yapısı ve yedekleme sistemleri ile, hastanemiz günümüz modern tıp teknolojisine uyum sağlamıştır. Dahili Tıp Bilimleri Bölümü 15 anabilim dalından oluşmaktadır: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Tıbbi Farmakoloji, İç Hastalıkları, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları, Halk Sağlığı, Nöroloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Enfeksiyon Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Radyoloji, Kardiyoloji, Tıbbi Genetik, Acil Tıp. Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü 13 anabilim dalından oluşmaktadır: Genel Cerrahi, Tıbbi Patoloji, Göğüs Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Kalp Damar Cerrahisi. Hastanemiz gerek cihaz altyapısı, gerekse akademik ve yardımcı sağlık personeli ile, tüm çevre illere hizmet veren tam donanımlı bir hastane ve 3. Basamak Sağlık Merkezi olarak hizmet vermektedir.

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kırıkkale Üniversitesi Kampüsü Ankara Yolu 7.Km. Yahşihan/Kırıkkale  
Telefon 444 40 71
Fax 0 318 224 07 86
E-Mail bashekimlik@kku.edu.tr /

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Nerede
Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Kırıkkale Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kırıkkale Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Tıp Anabilim Dalı

-Adli Tıp Anabilim Dalı

-Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Anabilim Dalı

-Deri Ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı

-Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klnik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı

-Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı

-Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı

-Halk Sağlığı Anabilim Dalı

İç Hastalıkları Anabilim Dalı

Kardiyoloji Anabilim Dalı

-Nöroloji Anabilim Dalı

-Psikiyatri Anabilim Dalı

-Radyoloji Anabilim Dalı

-Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı

-Tıbbi Genetik Anabilim Dalı

-Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Anabilim Dalı

-Beyin Ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı

-Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı

-Genel Cerrahi Anabilim Dalı

-Göğüs Cerrahi Anabilim Dalı

-Göz Hastalıkları Anabilim Dalı

-Kadın Hastalıkları Ve Doğum Anabilim Dalı

-Kalp Ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı

-Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı

-Ortopedi Ve Travmatoloji Anabilim Dalı

-Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı

-Tıbbi Patoloji Anabilim Dalı

-Üroloji Anabilim Dalı

Kırıkkale Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Kırıkkale Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -