Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi, Kırıkkale şehrinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Hüseyin Kahya Mah. Turgut Reis Cad. No:35/A Merkez/Kırıkkale  
Telefon 0 (318) 224-1663
Fax
E-Mail

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezii Nerede
Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezii Randevu Alma
Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezii Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Hemodiyaliz

Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezii Doktorları
Özel Kırıkkale Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -