Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını ve uluslararası standartları benimseyen, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak. Bilimsel ve etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş, takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz misyonumuza ulaşmamızda temel dayanağımızdır. Özel Yeni Hayat Tıp Merkezi; üstün nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla sağlık hizmetlerini mükemmel düzeyde vererek bulunduğumuz bölgede model oluşturmayı ve örnek olarak gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şehitler mah. cumhuriyet cad. no 86 Esenyurt / İstanbul
Telefon Tel:0 212 689 29 99
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@yenihayattipmerkezi.com
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Yeni Hayat Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -