Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi

1979 yılında “Sağlığınız Bizim İçin Önemlidir.” sloganı ile kurulan Tıp Merkezimiz, gelişen teknolojik cihazlarla donatılarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sağlıkta güvenirlilik ve kaliteli hizmetin önemi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu nedenle hasta memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile sizlere 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur duyacaktır. Amacımız hastalarımıza hem koruyucu hekimlik hizmetlerini hem de tedavi edici hizmetleri kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır.
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Pınar mahallesi 19 Mayıs Bulvarı No:56 Esenyurt / İstanbul
Telefon Tel:(0212) 620 60 70
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:uzmanlaresenyurt@gmail.com
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Nerede
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dahiliye (İç Hastalıkları), Kulak Burun Boğaz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Nöroloji, Deri Ve Zührevi Hastalıkları, Genel Cerrahi, Endoskopi, Diş Bölümü, Üroloji Hastalıkları, Radyoloji, Laboratuvar, Psikiyatri
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esenyurt Uzmanlar Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -