Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği ile ilgili sağlık hizmetine ihtiyacı olan hastalarımıza, uygulamakla yükümlü olduğumuz yönetmelikler dahilinde hasta odaklı bir anlayışla, en yüksek kalite standartlarında ve güvenilirlikte diyaliz hizmetini sürekli gelişerek sunmak için varız.Uluslararası sağlık standartlarında hizmet vermek için, sürekli büyüyen, yeniliklere açık, etik ve bilimsel çalışan, kalıcı kurumsal bir ekiple diyaliz tedavisinde tercih edilen lider bir merkez olmak.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fatih Mahallesi 19 Mayıs Bulvarı 852. sokak No:1 Esenyurt/ İstanbul / Türkiye  
Telefon 0 212 699 08 38
Fax 0 212 699 06 26
E-Mail info@esenyurtdiyalizmerkezi.com

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Esenyurt Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Esenyurt Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -