Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi

Hasta güvenliğine odaklı kaliteli sağlık hizmetini tıbbi etik kuralardan ödün vermeden topluma sunmak. Tıbbi, etik ve bilimsel değerlere önem veren akademik nitelikli kadromuz ve yetkin çalışanlarımız ile; Türkiye’de ve uluslararası düzeyde öncü bir sağlık kuruluşu olmak.
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mah. Atatürk Cad. No:44 Kıraç
Telefon Tel:0 (212) 689-1212
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Nerede
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Acil
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esenyurt Kolan Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -