Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi

Vizyonumuz, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti, hizmet sunan ve alan hekim memnuniyetini koruyarak büyümek, büyürken sağlıkta etik hizmet olgusundan uzaklaşmamaktır. Hastalıklardan korunma bilincinin yaygınlaşmasına destek olmak. İhtiyaç sahibi hastalara imkanlar ölçüsünde sahip çıkmak. Maliyet ve verimliliği etkin yöneterek kaliteden ödün vermemektir.Elitium A Tipi Cerrahi Tıp Merkezi olarak etkin, verimli, saygınlığı olan girişimci ve yüzü gülen,yüz güldüren bir özel tıp merkezinde kalite yönetim sistemi ve mevzuatına bağlı kalarak hasta ve yakınlarına, hızlı, hoşgörülü, ilkeli ve kaliteli hizmet sunmak, gelişmiş tıp standartlarında bilimsel sağlık hizmeti vermek, çalışma koşullarını iyileştirerek kurum personelinin memnuniyeti ve becerilerini artırmak üzere sürekli eğitim programları düzenleyerek değişmek ve gelişmeyi taahhüt ederiz.
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Esenkent Mahallesi Süleyman Demirel Caddesi No : 17 Esenkent / İstanbul
Telefon Tel:0 212 605 0 605
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@elitium.com.tr
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Nerede
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
ACİL 7/24, MR (EMAR), SAĞLIKLI BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIĞI, ESTETİK VE GÜZELLİK MERKEZİ, SAÇ EKİM MERKEZİ, PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATALOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GENEL CERRAHİ, GÖZ HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI, KADIN DOĞUM, KULAK BURUN BOĞAZ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ & TRAVMATOLOJİ, PSİKİYATRİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezi Doktorları
Özel Esenkent Elitium Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -