Özel İstanbul Reyap Hastanesi

Toplumun her kesiminden hastaya uluslararası kalite standartlarında, etik tıp anlayışıyla, uygun ekonomik koşullarda, yeni teknolojik donanım ve uygulamalarla, insana layık olduğu üstün değeri veren, güveni ve mutluluğu esas alan uzman hekimlerimiz ve profesyonel sağlık çalışanlarımızla üstün kaliteli bütüncül sağlık hizmeti vermektir.Hastane olarak Türkiye’de model, uluslararası platformda örnek alınan bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz. Deneyimli ekibimiz, çağdaş alt yapımız ve sürekli yenilenen teknolojik uygulamalarla yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm hastalarımıza üstün kaliteli eşit sağlık hizmeti sunmak, hasta ve hasta yakınlarının mutlak memnuniyetini sağlamak, güven veren ve saygın bir kuruluş olmak hedefimizi gerçekleştirme doğrultusundaki adımlarımızdır.
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İstanbul Reyap Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yeşilkent Mah. 2011. Sok. No:25 Esenyurt İstanbul
Telefon Tel:0 850 473 77 77
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:info@reyaphastanesi.com.tr
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Nerede
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Randevu Alma
Özel İstanbul Reyap Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İstanbul Reyap Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Ağız ve Diş Sağlığı, Biyokimya Laboratuvarı, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Cerrahisi, Dermatoloji (Cildiye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Genel Yoğun Bakım Ünitesi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Klinik Laboratuvar, Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, Kulak Burun Boğaz, KVC Yoğun Bakım Ünitesi, Medikal Estetik, Nefroloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları), Psikoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Saç Ekimi, Tıbbi Onkoloji, Uyku Laboratuvarı, Üroloji, Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Özel İstanbul Reyap Hastanesi Doktorları
Özel İstanbul Reyap Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -