Özel Vizyon Göz Hastanesi

Göz hastalıklarında tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, gelişmiş sağlık teknolojisi ve tesisleri ile toplumun her kesimine kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştırmada öncü ve lider olma özelliğimizi hep daha kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürmek. Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine aynı ölçüde veren, kendi alanında Mersin’de öncülük rolünü üstlenen Göz Hastanesi olmak.
Özel Vizyon Göz Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Vizyon Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turgut Reis Mah.İstiklal Cad.No:163 (Çetinkaya AVM Karşısı) Akdeniz/MERSİN
Telefon Tel:0 324 238 83 83
Fax Fax:0 324 237 38 68
E-Mail E-Mail:info(@)vizyongozhastanesi.com
Özel Vizyon Göz Hastanesi Nerede
Özel Vizyon Göz Hastanesi Randevu Alma
Özel Vizyon Göz Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Vizyon Göz Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Vizyon Göz Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Vizyon Göz Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
RETİNA, PRESBİYOPİ, KONTAKT LENS, GLOKOM (GÖZ TANSİYONU), RENK KÖRLÜĞÜ, GENEL GÖZ MUAYENESİ, AZ GÖREN MUAYENESİ, GÖZ NEZLESİ (KONJONKTİVİT), KERATOKONUS, RETİNA TEDAVİSİ, ŞAŞILIK AMELİYATI, KATARAKT AMELİYATI, VİTREORETİNAL CERRAHİ, DEKOLMAN AMELİYATLARI, REFRAKTİF CERRAHİ, GLOKOM AMELİYATI, MULTİFOKAL GÖZ İÇİ MERCEK, EXCİMER LAZER (GÖZLÜKTEN KURTULMA), ÇOK ODAKLI GÖZ İÇİ MERCEK, KORNEA TOPOGRAFİSİ, OCT (OPTİK KOHERENS TOMOGRAFİ), CCL (CORNEAL CROSS LİNKİNG), DİKİŞSİZ GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ, İPLE AMELİYATSIZ YÜZ GERME, LAZER EPİLASYON, CİLT BAKIMI, LAZERLE DÖVME SİLME, 4D İP ESTETİĞİ, TOXİN UYGULAMASI, DOLGU, FOKUSLU ULTRASON
Özel Vizyon Göz Hastanesi Doktorları
Özel Vizyon Göz Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -