Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi

Kaliteli ve tercih edilen sağlık hizmetlerimizi hasta ve hasta yakınlarına; insan haklarına saygılı, yasalara ve etik değerlere bağlı, hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan uzman, yenilikçi, eğitimli, yetenekli ve güvenilir kadrosu ile 7 gün 24 saat sunmak.1988 yılından beri sunduğumuz tercih edilen, güvenilen, öncü ve kaliteli sağlık hizmetlerimizi çağdaş düşünceler ışığında bilimsel yöntemlerle geliştirerek, Mersin\\’in en büyük sağlık merkezi olmak.
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Cad. No: 66 33780 Çamlıbel MERSİN
Telefon Tel:0 324 237 59 59
Fax Fax:0 324 237 47 58
E-Mail E-Mail:info@mersinsistem.com
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Nerede
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Sağlık Hizmetleri, Anestezi, Ayak Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Beslenme ve Diyet, Obezite ve Aktif Yaşam Birimi, Check-Up Cildiye, Medikal Estetik Ünitesi, Lazer Epilasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Evde Bakım Hizmetleri, Evde Kan Alma, Evde Hemşirelik, Anne Sütü ve Emzirme Desteği, Hasta Odası Düzenleme, Kişisel Hijyen Desteği, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Endoskopi Ünitesi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Odyometri, Merkez Laboratuvarı, Nöroloji, EEG/EMG, TMS, Uyku Laboratuvarı, Yeni Doğan İşitme Testi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Saç Ekimi, Psikiyatri Psikoloji, Radyoloji, Üroloji, Cinsel İşlev Bozuklukları, Yataklı Servis
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları
Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -