Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi

Günümüzün modern Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon teknolojisini uzman Fizyoterapist ve Fizik Tedavi teknikeri kadrosu ile birleştiren merkezimin ; doğru teşhis ve tedaviyi tam kapsamlı,yüksek ve konforlu standartlarda Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini hastalarımıza sunmayı ilke edinmiştir. Biz ‘’Özel Mersin Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak, bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla ödün vermeden güvenilir ve yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz ve herkese ‘’SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLİYORUZ.’’
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Cumhuriyet Mah. 1610 Sk. No: 4 Yenişehir / Mersin
Telefon Tel:0 (324) 327 10 05-0 (324) 327 10 72
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@mersinfizyomed.com
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Nerede
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Doktorları
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -