Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi

Günümüzün modern Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon teknolojisini uzman Fizyoterapist ve Fizik Tedavi teknikeri kadrosu ile birleştiren merkezimin ; doğru teşhis ve tedaviyi tam kapsamlı,yüksek ve konforlu standartlarda Fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetini hastalarımıza sunmayı ilke edinmiştir. Biz ‘’Özel Mersin Fizyomed Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak, bilimsel ve vicdani etik ve ilkelerden asla ödün vermeden güvenilir ve yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz ve herkese ‘’SAĞLIKLI BİR YAŞAM DİLİYORUZ.’’

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. 1610 Sk. No: 4 Yenişehir / Mersin  
Telefon

0 (324) 327 10 05

0 (324) 327 10 72

Fax
E-Mail bilgi@mersinfizyomed.com

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 19:00  
Salı 08:30 – 19:00
Çarşamba 08:30 – 19:00
Perşembe 08:30 – 19:00
Cuma 08:30 – 19:00
Cumartesi
Pazar

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Nerede
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Randevu Alma
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezi Doktorları
Özel Mersin Fizyomed FTR Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -