Özel Mersin Diş Dünyası

Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmak.Ağız ve diş sağlığı tedavisinde; hem tedavi merkezi olarak hem de akademik çalışma yöntemleri olarak ülkemizde ve uluslar arası sahada referans merkezi olmak.

Özel Mersin Diş Dünyası Hakkında İçerikler
Özel Mersin Diş Dünyası İletişim Bilgileri

Adres İsmet İnönü Bulvarı No:47 Yenişehir/Mersin  
Telefon 0 324 327 69 69
Fax 0 324 327 70 82
E-Mail bilgi@ozeldisdunyasi.com

Özel Mersin Diş Dünyası Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Mersin Diş Dünyası Nerede
Özel Mersin Diş Dünyası Randevu Alma
Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Mersin Diş Dünyası Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dentinal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Mersin Diş Dünyası Bölümleri ve Servisleri

-GÜLÜŞ TASARIMI

-DİŞ BEYAZLATMA

-DİŞ ETİ ESTETİĞİ

-DOLGULAR

-DİŞ EKSİKLİĞİ TEDAVİLERİ (PROTEZ)

-LAMINE VENEER

-LAZER, ORTODONTİ

-IMPLANT

-AĞIZ VE ÇENE CERRAHİSİ

-DİŞ ETİ TEDAVİLERİ

-GENEL ANESTEZİ

-POST-CORE

-DENTAL TURİZM

-PEDODONTİ (ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ)

Özel Mersin Diş Dünyası Doktorları
Etimessgut Özel Mersin Diş Dünyası nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -