Özel Imc Hastanesi

Güvenirliliğin temel prensip olduğu sağlık kuruluşumuzda 1993 yılından itibaren kazandığımız tecrübe ile birlikte, her bireyin gereksinimi olan sağlık hizmetini, nitelikli, deneyimli ekip ve güncel teknolojik donanım ile sunmaktır. Ekibimizdeki nitelikli gücü, iyi eğitim altyapısı ile geliştirmek ve devamlılığını sağlamak, ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin daha ileriye taşınması yolunda lider olmak, güvenli sağlık hizmeti sunumunda öncelik etmek ve bunu uluslararası boyuta taşımaktır.
Özel Imc Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Imc Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Turgutreis Mah. İstiklal cad. No:196/198 Akdeniz / Mersin
Telefon Tel:0324 238 63 49
Fax Fax:0324 238 00 99
E-Mail E-Mail:info@imchospital.com
Özel Imc Hastanesi Nerede
Özel Imc Hastanesi Randevu Alma
Özel Imc Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Imc Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Imc Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Imc Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Genel Cerrahi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Nöroşirurji (Beyin Cerrahi), Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi, Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Dermatoloji (Cildiye), Anestezi, Klinik Mikrobiyoloji ve Biyokimya, Radyoloji, Yoğun Bakımlar, Endoskopi Ünitesi, Kozmetik Dermatoloji ve Lazer Merkezi, Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri, Obezite Cerrahi Merkezi, Beslenme ve Diyet
Özel Imc Hastanesi Doktorları
Özel Imc Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -