Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sağlık sistemi nedeniyle hekime ulaşamayan ve sağlık hizmetlerinden yeterli düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri nedeniyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine rehberlik etmek, hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı No:95/2  
Telefon 0 (324) 231-6199
Fax
E-Mail

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -