Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi

Uzmanlaştığımız alanda bilimsel ve vicdani etik ilkelerinden ödün vermeden açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti vermek, karmaşık sağlık sistemi nedeniyle hekime ulaşamayan ve sağlık hizmetlerinden yeterli düzeyde yararlanamayan hastalarımıza uzman kadro ve ileri teknoloji desteğinde dünya standartlarında hizmet sunmak ve özürleri nedeniyle evlerine ve yakınlarına bağımlı kalan hastalarımızın günlük yaşamına adapte edilmesi, kendilerine yeter hale getirilmesine rehberlik etmek, hasta ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan öncü bir kuruluş olmak.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kiremithane Mah. İstiklal Cad. Çetintürk İşhanı Atlıhan Oteli Karşısı No:95/2
Telefon Tel:0 (324) 231-6199
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Nerede
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Randevu Alma
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Doktorları
Özel Fizyo Yaşam Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -