Özel Via Hospital Sancaktepe

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; “Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda” sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve doktorların el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.
Özel Via Hospital Sancaktepe Hakkında İçerikler
Özel Via Hospital Sancaktepe İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osmangazi Cad. No:34 Sarigazi Sancaktepe İstanbul
Telefon Tel:0216 621 13 13
Fax Fax:0216 621 20 10
E-Mail E-Mail:info@sancaktepebolgehastanesi.com
Özel Via Hospital Sancaktepe Nerede
Özel Via Hospital Sancaktepe Randevu Alma
Özel Via Hospital Sancaktependen Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Via Hospital Sancaktepe Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Via Hospital Sancaktependen Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Via Hospital Sancaktepe Bölümleri ve Servisleri
ACİL TIP ÜNİTESİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI ANESTEZİ VE REANİMASYON FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM DAHİLİYE (İÇ HASTALIKLARI) BESLENME VE DİYET GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI BİYOKİMYA BEYİN VE SİNİR CERRAHİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KULAK BURUN BOĞAZ HASTALIKLARI ÜROLOJİ NÖROLOJİ GENEL CERRAHİ RADYOLOJİ DERMATOLOJİ – CİLDİYE CHECK-UP ERKEN TANI NÖROPSİKİYATRİ MİKROBİYOLOJİ KARDİYOLOJİ SAÇ EKİMİ GASTROENTEROLOJİ ENFEKSİYON HASTALIKLARI MEDİKAL OZON KLİNİK PİSİKOLOJİ
Özel Via Hospital Sancaktepe Doktorları
Özel Via Hospital Sancaktepende görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -