Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Eski Ankara Cd. Doğan Kardeşler Pasajı No:71/57 Sancaktepe/İstanbul  
Telefon Tel:0 (212) 621-8304
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Nerede
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Acil, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi Doktorları
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -