Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi

Topluma, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla; “Hastalıkta ve Sağlıkta Hep Yanınızda” sloganını benimseyerek, hem hasta hem de çalısanlarının memnuniyetine odaklanmak, kendilerini mesleklerine adamış sağlık çalışanları ve doktorların el ele verip birlikte nitelikli sağlık hizmeti sunmasını kendimize misyon edindik. Uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan güvenilir, bilimsel, etik ve hasta haklarına saygılı referans merkezi olmak.
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Osmangazi Cad. No:34 Sarigazi Sancaktepe İstanbul
Telefon Tel: 0216 621 13 13
Fax Fax:0216 621 20 10
E-Mail E-Mail:info@sancaktepebolgehastanesi.com
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Nerede
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Randevu Alma
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım, Sitogenetik, Moleküler Genetik
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi Doktorları
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -