Özel Çamlık Tıp Merkezi

Hizmet verdiğimiz tüm dallarda tıp biliminin verdiği imkânları sonuna kadar kullanarak tüm insanların sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi adına çalışmak birincil vazifemizdir.Çalışanlarımız ile birlikte Çamlık Tıp Merkezi olarak çevreye yansıttığımız güven ve nezaket anlayışımızı daha da ileri götürerek Türkiye’ye örnek gösterilen bir kurum olmayı hedefliyoruz.
Özel Çamlık Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çamlık Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Çamlık Mah. Çiğdem Sok. No: 1 34782 Çekmeköy / İstanbul
Telefon Tel:0850 736 20 00
Fax Fax:0216 641 71 00
E-Mail E-Mail:info@camliktipmerkezi.com
Özel Çamlık Tıp Merkezi Nerede
Özel Çamlık Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Çamlık Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çamlık Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çamlık Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çamlık Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları, Aile Hekimliği, Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dermatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Tıbbi Biyokimya Laboratuvarı, Medikal Estetik, Saç Ekimi, Check Up
Özel Çamlık Tıp Merkezi Doktorları
Özel Çamlık Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -