Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Merkezimize başvuran hastaların, ağız ve diş hastalıklarının teşhis ve tedavilerini sağlamak amacıyla hasta haklarına saygılı, sağlık personelinin haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimi sağlam temellere oturtmak, memnuniyeti sürekli hale getirmek, kaynakları etkin kullanarak nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamak ve standartlara uygun hale getirmektir.Çekmeköy Ağız Diş Sağlığı Merkezi; çağdaş tıbbın tüm olanaklarını kullanarak, müracaat eden hastaların ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerinin sağlanmasında koruyucu hekimlik adına öncü ve lider bölge merkezi konumuna gelmeyi, hizmet sunumu konusunda gelecekte olabilecek değişimleri öngörerek alt yapı ve personel eğitimini sağlamayı, rekabet gücünü arttırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü bir diğer ifade ile uzun dönemde varmak istediği ideallerini gerçekleştirmeyi ve uluslar arası standartlara ulaşabilmeyi amaçlamaktadır.

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Soğukpınar Mah.Ihlamur Cad.No:40 Çekmeköy-Taşdelen/İstanbul  
Telefon 0216 312 60 76 /77/78
Fax 0216 312 6084
E-Mail cekmekoyadsm@gmail.com

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Evde Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

-Genel Anestesi Aldında Diş Tedavisi

-Protetik Diş Tedavisi

-Röntgen

-Nöbet Polikliniği

-Periodontoloji

-Genel Poliklinikler

Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Çekmeköy Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -