Özel FSM Tıp Merkezi Madenler

Faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası kalite gerekleri ile yasal düzenlemeleri esas alarak gerçekleştirmek Çağdaş teknolojiyi kullanarak; güvenilir, ekonomik ve aynı zamanda etik ilkelerden ödün vermeden, kaliteli sağlık hizmeti sunmak Hasta ve yakınlarının haklarını koruyarak, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, hasta memnuniyetini sağlamak Çalışanlarımızın desteğini, katılımını ve memnuniyetini sağlamak.FSM; Sağlık Grubunun Misyonu, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunan bir sağlık kuruluşu olmak.En ileri teknolojiyi uzman kadro ile bütünleştirip, geniş kitlelere ulaşabilecek örnek, yaygın, bütünleşmiş bir hizmet sunmak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Hakkında İçerikler
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler İletişim Bilgileri
Adres Adres:Madenler Mah. Arafat Cad. No:1 34776 Esenşehir, Ümraniye / İSTANBUL
Telefon Tel:444 7 376
Fax Fax:0216 499 55 69
E-Mail E-Mail:madenler@fsmtip.com
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Nerede
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Randevu Alma
Özel FSM Tıp Merkezi Madenlernden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel FSM Tıp Merkezi Madenlernden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Bölümleri ve Servisleri
Dermatoloji (Cildiye), İç Hastalıkları (Dahiliye), Gastroenteroloji, Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Radyoloji, Acil, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel FSM Tıp Merkezi Madenler Doktorları
Özel FSM Tıp Merkezi Madenlernde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -