Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolar ile sunmaktır.Vizyon Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Güneşli Mahallesi Binali Yıldırım Bulvarı No:2 Elbistan / KAHRAMANMARAŞ  
Telefon

0 344 412 06 56

0 344 412 06 57

0 507 931 06 56

Fax 0 344 412 06 55
E-Mail ulviozsoydiyaliz@hotmail.com

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ulvi Özsoy Elbistan Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -