Özel Elbistan Yaşam Hastanesi

reklam
Amacımız bölgemizde; deneyimli kadromuzla, çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen bir kurum olmaktır.İnsan yaşamına yakışanı; her zaman yenilikçi ve kaliteli sağlık hizmetini uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunarak, halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda artan hizmet kalitemizle; beden, akıl ve ruh bütünlüğü sağlamaktır. Biz, güvenilen hastane arayışını, kaliteli, dürüst, şeffaf ve farklı hizmet anlayışımızla karşılayan, hasta haklarına saygılı, doğru sağlık hizmetini veren, ismini markalaştırmayı ve yüceltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşuyuz.Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, koruyucu, tedavi ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş altyapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemizde marka olmaktır.
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres: Battalgazi Mahallesi Kızılelma Sokak No:1 Elbistan / KAHRAMANMARAŞ
TelefonTel:0 344 413 17 37
FaxFax:0 344 413 17 39
E-MailE-Mail:info@elbistanyasam.com
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Nerede
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Randevu Alma
Özel Elbistan Yaşam Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Elbistan Yaşam Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Anestezi ve Reanimasyon,Çocuk Hastalıkları,Dahiliye (İç Hastalıkları),Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon,Genel Cerrahi,Göz Hastalıkları,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Kardiyoloji,Nöroloji,Ortopedi ve Travmatoloji,Üroloji
Özel Elbistan Yaşam Hastanesi Doktorları
Özel Elbistan Yaşam Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Emsey Hastanesi - Özel Remedy Hospital - Özel Pendik Bölge Hastanesi - Özel Pendik Şifa Hastanesi - Özel Mehmet Toprak Hastanesi - Özel Maltepe Bölge Hastanesi - Özel Küçükyalı Delta Hospital - Özel Rumeli Hastanesi - Özel İstanbul Hospital - Özel Halkalı Kent Hastanesi -