Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi

Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanemiz 2010 yılı Kasım ayı içerisinde açılmış olup; Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığına bağlı Kamu Hastaneler Birliği Genel sekreterliğinin kurulması sonucunda 2012 yılı Kasım ayından itibaren Kahramanmaraş Kamu Hastaneler Birliği Genel sekreterliğine bağlı hizmetlerini sürdürmeye devam etmekteydi. 2017 yılı Ekim ayından itibaren tekrar İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermektedir..

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İstikal Mahallesi Karafirez Mevkii Küme Evleri No:60-1 Çağlayancerit / Kahramanmaraş  
Telefon  0344 351 25 10
Fax 0344 351 2049
E-Mail kahramanmarasdhs11@saglik.gov.tr

Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Laboratuvar

-Evde Sağlık

-Röntgen

-Eczane

-Kalite

-Sigara Bırakma Polikliniği

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -